Viso: 0.00

Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties (užpildydamas „Autodesoje“ esančią prekių grąžinimo formą) per 14 dienų nuo tos dienos, kai jis ar jo prekių užsakyme nurodytas asmuo gauna užsakytą prekę. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo pardavėjui dienos privalo išsiųsti prekes. Pristatymą apmoka pirkėjas, jeigu siuntos pakuotė pristatymo metu buvo tvarkinga, turinys be defektų, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka sutarties sąlygas. Pristatymą apmoka pardavėjas, jeigu pakuotė turėjo pažeidimų arba siuntos turinyje pirkėjas rado pažeidimų.

Pirkėjas, norėdamas pasinaudoti teise atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, turi pardavėjui pranešti apie savo sprendimą atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, pateikdamas pareiškimą telefonu arba elektroniniu paštu. Pirkėjas gali pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma (prekių grąžinimo forma).

Prekes pirkėjas privalo grąžinti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. Už daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsako pirkėjas. Jeigu daiktas nėra tinkamai sukomplektuotas ir supakuotas, pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamo daikto.

Prekės negali būti grąžinamos, jeigu jos buvo naudojamos ir/arba buvo sugadintos, ir/arba prarado prekinę išvaizdą.

Pardavėjas sumokėtą sumą už grąžintas prekes pirkėjui grąžina ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių grąžinimo pardavėjui dienos arba nuo pirkėjo įrodymo pateikimo pardavėjui, kad prekė yra išsiųsta, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta pirmiau.

Pardavėjas pinigus grąžina elektronine bankininkyste į pirkėjo nurodytą banko sąskaitos numerį.

Parsisiųsti: Prekių grąžinimo forma

Užpildę grąžinimo formą, siųskite ją adresu info@autodesa.lt

Autodesa.lt